З 18 по 30 жовтня  2021 року Відділ розвитку та фандрайзингу провів робочі зустрічі у рамках спільного проєкту Львівського університету та Байротського університету (Німеччина) «United for the planet».

Два інтенсивних тижні навчання та взаємодії учасників з України та Німеччини відбулися у рамках програми «MEET UP!Youth for Partnership» за сприяння фонду EVZ, підготовка до яких розпочалась ще у серпні.

Метою проєкту було поширення інформації серед молоді України та Німеччини, яка  відповідає Дванадцятій цілі ООН, а саме стосовно сортування сміття, відповідального споживання та ефективного використання природних ресурсів.

Проєкт передбачав онлайн-зустрічі студентів та молоді з України і Німеччини, під час яких учасники обмінювалися досвідом, слухали лекції, спілкувалися з фахівцями галузі, працювали в командах і, як результат, створили 6 коротких анімаційних відео про відповідальне споживання, технології створення матеріалів та сортування сміття. Відео зможуть використовуватись як різними організаціями сфери екології, так і в школах чи університетах. Завдяки цим роликам здобуття знань про технології створення матеріалів та про відповідальне споживання стане більш цікавим для дітей та дорослих.

Головний пріоритет проєкту «United for the planet» ‒ обмін досвідом і заохочення до переробки та використання відходів.

На сьогодні більшість підприємств України позбуваються відходів шляхом захоронення. А це не дає змогу отримувати додаткову енергію та сировину. Завдяки проєкту серед сучасного покоління поширюватиметься тенденція відповідального споживання, а це допоможе не тільки зменшити рівень забруднення довкілля, але й в цілому, покращить екологію держави.