Ректор Університету Володимир Мельник зустрівся з учасниками дев’ятої сесії Парламентської асамблеї України та Республіки Польща

В рамках участі у дев’ятій сесії Парламентської асамблеї України та Республіки Польща, яка відбулася 3 грудня 2016 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка, співголови Асамблеї – віце-маршалек Сейму Республіки Польща Ришард Терлецький та заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд – зустрілися з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником.

Під час зустрічі йшлося про важливість поглиблення українсько-польської співпраці на академічному та суспільно-політичному рівні.

Зокрема, Ректор Володимир Мельник зазначив, що зараз Львівський університет активно співпрацює із сімнадцятьма польськими вищими навчальними закладами, реалізовуючи спільні наукові дослідження й впроваджуючи практику академічної мобільності студентської молоді. За словами Володимира Петровича, модель освітньої та наукової співпраці, яку застосовує у своїй роботі ЛНУ ім. Івана Франка – добрий приклад реалізації ідеї міжкультурного діалогу та інтеграції України у європейські структури.

Віце-маршалек Сейму Республіки Польща Ришард Терлецький висловив зацікавлення академічним середовищем Львова й подякував за можливість відвідати Львівський університет.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд зазначила, що провести сесію Парламентської асамблеї України та Польщі в ЛНУ ім. Івана Франка – чудова нагода випрацювати конструктивні пропозиції і конкретні кроки спільних дій у місці, яке має велике значення для обох держав.

У зустрічі також взяли участь: мер Львова Андрій Садовий, заступник міського голови Андрій Москаленко і Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур.