Ректор Володимир Мельник зустрівся з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким

Львівської ОДА Максимом Козицьким

21 серпня 2020 року ЛНУ ім. Івана Франка відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Під час перебування в Університеті голова ЛОДА побував у Музеї історії Університету та поспілкувався з Ректором, членом-кореспондентом НАН України Володимиром Мельником.

Під час діалогу йшлося про перспективи поглиблення співпраці між установами та реалізацію спільних просвітницьких та інфраструктурних проєктів. Спершу Володимир Петрович розповів про наукові досягнення Університету та ознайомив очільника області з перебігом вступної кампанії.

Зокрема Ректор зазначив, що зараз за кількістю поданих абітурієнтами заяв Львівський університет є у трійці лідерів серед закладів вищої освіти України. Також Володимир Петрович акцентував увагу на тому, що уже багато років поспіль збільшується кількість представників східних областей України, які прагнуть здобувати освіту саме у Львівському університеті, тому дуже важливим є питання побудови нових гуртожитків для Університету. Максим Козицький пообіцяв підтримати вирішення цієї проблеми на державному рівні.

Окрему увагу Володимир Петрович та Максим Козицький приділили необхідності пропагування здорового способу життя та розвитку інфраструктури навчально-спортивного комплексу Університету.

Крім того, голова Львівської ОДА зацікавився об’єктами національного надбання, які є в Університеті, зазначивши, що кожен із шести об’єктів має стратегічну цінність для Львівщини та країни в цілому.

Світлини: Олега Вівчарика та Львівської обласної державної адміністрації Більше фото