Щорічне опитування випускників Львівського університету

Шановні випускники Львівського університету!

Львівський національний університет імені Івана Франка розпочинає щорічне опитування випускників, яке проводить Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом спільно з Центром моніторингу.

Основна мета опитування – це моніторинг працевлаштування випускників, визначення основних тенденцій розвитку ринку праці, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях. Результати дослідження сприятимуть удосконаленню освітніх програм, покращенню якості підготовки здобувачів вищої освіти в Університеті, що зі свого боку зробить їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Спільно з Вами ми прагнемо вдосконалюватися та покращувати якість університетської освіти! А тому просимо Вас виділити кілька хвилин свого часу та дати відповіді на запитання анкети. Ми гарантуємо конфіденційність, а результати опитування будуть враховані виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою.

Перехід до анкети за покликанням.
Ваша думка для нас є дуже важливою!