Спільнота історичного факультету вшанувала пам’ять полеглих борців за волю України

23 травня 2023 року на історичному факультеті відбулося вшанування пам’яті полеглих борців за волю України. У цей день – День Героїв – український народ вшановує мужність та самопожертву тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та краще майбутнє нашої Батьківщини. Представники студентського самоврядування факультету презентували хронологічну реконструкцію «До останнього подиху за Україну: жити, творити, боротися». На прикладах Олени Степанів, Людмили Шеремет, Романа Ратушного студенти Софія Чорній, Вікторія Москальчук та Дмитро Піддубний візуалізували їхню любов та відданість ідеалам українського державотворення.

Окрему увагу на вшануванні було присвячено Героям-історикам російсько-української війни, детальніше про яких присутнім розповів в.о. декана історичного факультету Руслан Сіромський. Він наголосив, що випускники, студенти, аспіранти і викладачі історичного факультету з перших днів повномасштабного вторгнення без вагань стали на захист української державності. Деякі з них, на жаль, віддали своє життя за нашу свободу. Тарас Пазин, Іван Макар, Тарас Березюк, Василь Кисіль, Володимир Орлов, Рустем Мамут оглу Аблятіфов, Олександр Зайцев, Сергій Калина, Андрій Филипчук, Олег Андрейців, Андрій Жолондик… Пам’ять про них житиме вічно!

Герої не вмирають!

Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото