Спільнота Університету долучилася до відзначення Дня міста Львова

Сьогодні, 6 травня, ми відзначаємо 767-му річницю з дня заснування міста Львова. З цієї нагоди представники Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в урочистостях, які організувала міська влада.

Спочатку студенти, викладачі, представники адміністрації та громадських організацій Університету долучилися до церемонії спільного підняття прапора міста на площі Ринок перед Львівською міською радою. Опісля підняття прапора Львова, курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного запросили до представлення прапорів – Державного Прапора України, прапора Збройних сил України, прапора Державної прикордонної служби України, прапора Сухопутних військ, прапора Національної гвардії України, прапора Повітряних сил України, прапора Державної служби України з надзвичайних ситуацій, прапора Військово-морських сил, прапора Національної поліції України, прапора Десантно-штурмових військ, прапора Служби безпеки України та прапора Сил спеціальних операцій.

Після представлення стягів організатори подякували усім, хто допомагає нашій державі вистояти і перемогти. Згодом усі присутні спільно виконали Державний Гімн України і вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

Львів’ян та гостей міста привітали капелан Львівської міської ради, адміністратор парафії Святого Духа Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк, очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, перший заступник голови Львівської обласної ради Євген Гірник, Герой України, Почесний доктор Львівського університету, Почесний громадянин міста Львова Ігор Юхновський і, звичайно, міський голова міста Львова Андрій Садовий.

Згодом університетська спільнота долучилася до заупокійної молитви з нагоди Дня міста на Личаківському кладовищі. Спочатку відбулася загальноміська молитва, а опісля цього присутні поклали квіти і лампадки до могил полеглих Героїв.

Щиро вітаємо усіх львів’ян з Днем міста Львова. Дякуємо Збройних силам України, всім українським воїнам, медикам, рятувальникам, волонтерам, кожному і кожній, хто щоденно наближає перемогу Української Держави!

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото