Стартувала Школа вдосконалення викладацької майстерності

27 січня 2022 року розпочала роботу Школа вдосконалення викладацької майстерності, яка вже втретє об’єднує активних педагогів, готових розвиватися та здобувати нові знання для забезпечення цікавого й продуктивного навчального процесу. Цьогоріч на курс зареєструвалися близько 300 учасників, а програма була удосконалена та оновлена розробниками.

З вітальним словом до слухачів звернулися керівниця Центру маркетингу та розвитку, доцентка кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ольга Осередчук та кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри кримінального процесу і криміналістики Марта Мазур. Вони розповіли присутнім про структуру школи, підсумкове тестування та можливість створення свого навчального курсу на платформі «Moodle» під керівництвом кваліфікованих тренерів.

Впродовж дня на педагогів чекали доповіді від проректора з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка Віталія Кухарського («Система вищої освіти, тенденції розвитку та інтеграції в європейський освітній простір») та керівниці центру забезпечення якості освіти, доцентки кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка Ірини Іваночко («Вимоги до розробки навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін. Розробка освітніх програм і матриці відповідності програмних результатів навчання, освітніх компонентів», «Алгоритм удосконалення робочої програми навчальної дисципліни. Методичне забезпечення навчального курсу. Силабуси»).

Перший модуль «Система вищої освіти України. Академічна доброчесність» триватиме впродовж трьох днів (з 27 до 29 січня 2022 року) та передбачає 30 годин роботи (22 години лекцій та 8 годин самостійної роботи над практичними завданнями). Вкінці модуля на учасників чекає тестування за вивченим матеріалом.

Нагадуємо також, що загалом Школа передбачає 5 різних модулів («Система вищої освіти України. Академічна доброчесність», «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти», «Інформаційні технології в освітньому процесі», «Можливості викладача при використанні платформи Moodle», «Педагогічна інноватика. Професійний (науковий) бренд викладача») на 6 кредитів. Особливістю цього навчання є перелік обов’язкових та вибіркових тем, що дозволяє слухачам відвідувати на ті лекції, які їх найбільше зацікавили. Попри те, важливим є виконання домашнього завдання та проходження тестового контролю після кожного із модулів, адже лише за цієї умови можна отримати сертифікат.

Школу вдосконалення викладацької майстерності реалізовано за підтримки Національного агентства з питань якості освіти, Інституту вищої освіти, DAAD, Learnpolis та Erasmus+.

Якщо ви ще досі не зареєстровані, то можете це зробити за покликанням.

Бажаємо всім учасникам вдалого старту та успішного навчання, яке дасть добрі практичні навички й результати у їхній педагогічній роботі.