Стартували курси «ІТ в освіті»

На вступному занятті проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський познайомив слухачів із основними засобами інформаційних технологій, що використовуються у навчальному процесі. Він також відзначив: «Вся програма побудована таким чином, що слухачі будуть отримувати практичні навики в роботі з системою електронного навчання та іншими інформаційними технологіями, що широко застосовуються в освітніх процесах відомих європейських та світових університетів. Ми відкриті до побажань слухачів і готові детальніше зупинитись на тих чи інших аспектах, що будуть викликати зацікавлення.Так, після заняття у першій групі (на курсах функціонують дві групи –авт.) ми долучили ще одну коротку тему – робота із персональною сторінкою викладача на веб-порталі Університету. У грудні стартує новий веб-портал Університету, анонсуючи його наповнення, відзначу, що особлива увага буде звернена на персональні сторінки викладачів. Така сторінка стане інструментом, де буде не лише коротка інформація про наукові зацікавлення викладача, його бібліографію, а й публікуватимуться програми курсів, їх описи, електронні курси, матеріали до курсу та інше. Персональна сторінка викладача має стати одним із джерел інформації для навчання студента, а система електронного навчання LMS Moodle дозволить створити єдине середовище в Університеті, яке переведе організацію навчання на якісно вищий рівень. Навчання на курсах це лише інструмент, що дозволить викладачу використовуючи цю систему зробити навчання цікавішим, інтерактивнішим, зручнішим для студента. Також ми мотивуємо викладачів після завершення курсів представити свій електронний курс, який буде опублікований на веб-порталі».

Нагадуємо, що тривалість курсів складає 36 год., протягом яких слухачі зможуть навчитись користуватися однією із найпопулярніших систем електронного навчання LMS Moodle. Ця система стане знаряддям для з формуванням вмінь з розробки та використання електронних курсів, їх публікації на web-порталі електронного навчання Університету, використання електронних журналів, щоденників, створення віртуальних кабінетів викладачів, залучення вікі-ресурсу. Окрім того, в програмі курсу передбачається ознайомлення із можливостями використання хмарних сервісів збереження даних (Google Drive, Dropbox), організацією опитувань (Google Forms), методикою та інструментами розробки презентацій на основі відкритого програмного забезпечення (Prezi), програмним забезпечення для боротьби з плагіатом.

Детальнішу інформації щодо курсів можна отримати за телефоном (032) 2394040, 067 9516263 або email: e-learning@lnu.edu.ua.

Світлини: Ольга Осередчук Більше фото