Стартував благодійний Кубок Ректора з футзалу

28 квітня 2023 року у Спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися перші матчі Кубку Ректора 2023.   Цьогоріч у футзальному турнірі беруть участь 18 команд, до складу яких входять студенти та викладачі факультетів Університету.

Перед початком змагань учасники вшанували хвилиною мовчання усіх Захисників та Захисниць України, які поклали свої життя за Волю нашої Держави. Після цього привітали учасників змагань Ректор Львівського університету Володимир Мельник та Голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька. Зокрема, Володимир Мельник подякував студентам за організацію турніру, а учасникам та глядачам – за активність і допомогу Збройним силам України.

«Наші змагання – це доказ того, що ми не здаємося, що ми усвідомлюємо – наше майбутнє залежить виключно від нас. Доказ того, що ми переконані у нашій перемозі над агресором і робитимемо все можливе, щоби підтримати Збройні сили України, щоби прискорити нашу спільну велику Перемогу», – наголосив Ректор, після чого зробив символічний перший удар по м’ячу.

Надалі розпочалися матчі плей-офф, у яких зійшлися команди факультету журналістики та філософського факультету, а також філологічного факультету і факультету міжнародних відносин. У першому поєдинку перемогу з рахунком 1:0 виборов факультет журналістики. У другому двобої у серії пенальті філологічний факультет, незважаючи на дуже гарячу підтримку вболівальників, поступився факультету міжнародних відносин.

Матчі 1/8 фіналу виявилися не менш напруженими, але куди результативнішими. Так, команда історичного факультету переконливо переграла факультет електроніки та комп’ютерних технологій з рахунком 5:1. А один із головних фаворитів змагань команда географічного факультету з рахунком 6:1 обіграла колег-фізиків.

Натомість юридичний факультет здобув яскраву перемогу над факультетом іноземних мов – 10:0.  А у матчі із, вірогідно, найбільш яскравою драматургією факультет управління фінансами та бізнесу обіграв факультет культури і мистецтв з рахунком 4:2. У вкрай напруженому поєдинку геологічного та хімічного факультетів перемогу святкували геологи – 2:1.

А от битва математиків викликала справжній шквал емоцій. За результатами поєдинку механіко-математичний факультет обіграв факультет прикладної математики та інформатики з рахунком 5:0.

Два завершальні матчі 1/8 змагань виявилися гідними статусу фіналу. Так, у до неймовірності напруженому поєдинку за результатами серії пенальті факультет журналістики здолав опір економічного факультету (1:1 – основний час; 5:4 – пенальті), а факультет міжнародних відносин у не менш гарячому матчі і також за серією пенальті обіграв біологічний факультет (1:1 – основний час; 5:4 – пенальті).

Відтак,  вже завтра відбудуться чвертьфінали, півфінали, фінал, а також матч за третє місце. Розклад матчів на 29 квітня такий:

11:30 – Історичний факультет – Юридичний факультет

12:00 – Геологічний факультет – Факультет журналістики

12:30 – Географічний факультет – Факультет управління фінансами та бізнесу

13:00 – Механіко-математичний факультет – Факультет міжнародних відносин

13:30 –  сітка «А» півфінал

14:00  – сітка «Б» півфінал

14:30 – гра за третє місце

15:00 – ФІНАЛ

Запрошуємо усіх вболівальників підтримати свої команди! А, водночас, нагадуємо, що  Кубок Ректора з футзалу — це передусім благодійна подія. Тому організатори оголосили битву факультетських донатів. Кожен студент та працівник Університету має нагоду підтримати футболістів свого факультету, задонативши на банку та написавши у призначенні платежу, за яку команду вболіває. Що більше донатів — то ближчою є збірна факультету до спеціального призу глядацьких симпатій.

Долучитися до збору коштів можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/aBNPQ2MGB

Виручені кошти будуть передані на потреби Підрозділу аеророзвідки 218 окремого батальйону Територіальної оборони.