Студент Львівського університету Станіслав Корчемлюк – бронзовий призер Кубка Європи із боротьби дзюдо

Упродовж 25-26 травня 2024 року у м. Каунас (Литва) відбувся юніорський Кубок Європи із боротьби дзюдо, у якому взяли участь 253 спортсмени із 13 країн.

У підсумку дводенних змагань збірна України здобула 17 нагород ‒ 7 золотих, 3 срібні та 7 бронзових і в загальнокомандному заліку посіла перше місце, випередивши конкурентів з Естонії та Литви.

Тож традиційно успішний результат під час турніру вдалося продемонструвати студенту ІІІ курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Станіславу Корчемлюку у ваговій категорії 81 кг. Студент Університету виборов бронзову медаль, поповнивши свій арсенал нагород ще однією високою відзнакою.

Щиро вітаємо Станіслава Корчемлюка та його наставника Араза Тувакова із високими досягненнями й бажаємо нових спортивних та особистих перемог!