![Студент Університету – переможець олімпіади з фізики](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/04/IMG_61142.jpg)
Впродовж 19–20 березня 2015 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Фізика».
Протягом двох днів близько 30 студентів із 21 вищого навчального закладу України демонстрували свої знання з теоретичної, експериментальної фізики та методики навчання цього предмету.
Члени журі високого оцінили науковий доробок студента фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Мирона Рудиша, віддавши йому перемогу в одній із секцій.
Вітаємо молодого вченого й бажаємо йому подальших успіхів у процесі наукового пізнання й осмислення світу!