Студентам Університету призначено академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1135 від 14 серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2024/2025 навчальний рік» відповідні академічні стипендії отримуватимуть студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського (спеціальність «економіка») призначено студентці економічного факультету Анастасії Лужній.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергій Байдовського (спеціальність «інженерія програмного забезпечення») присуджено студентові факультету електроніки та комп’ютерних технологій Назарові Погончуку.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка (спеціальність «географія») присуджено студентці географічного факультету Анастасії Смолінській.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна (спеціальність «сценічне мистецтво») призначено студентці факультету культури і мистецтв Мирославі Машкаринець.

Щиро вітаємо студентів Львівського національного університету імені Івана Франка з високим визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень! Бажаємо успішної реалізації усіх планів та задумів і якнайшвидшої перемоги Української Держави!

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 1135 від 14 серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2024/2025 навчальний рік» можна ознайомитися за посиланням.