Студентів-шахістів нагородили подяками та грамотами

24 листопада 2023 року у Музеї історії Львівського університету відбулася зустріч студентів-шахістів із Ректором Володимиром Мельником та гросмейстером Андріаном Михальчишиним.

Насамперед Ректор вручив подяки студентам-членам збірної команди ЛНУ ім. Івана Франка з шахів за особистий внесок у популяризацію шахових традицій Університету. Нагороди отримали студенти: економічного факультету Владислав Базюк, факультету електроніки та комп’ютерних технологій Роман Чугай, факультету міжнародних відносин Владислав Черненко, історичного факультету Назар Мельник, факультету прикладної математики та інформатики Роман Яремко і Христина Вей та механіко-математичного факультету Степан Полуліх. Студенти також отримали подарунки від голови Профкому студентів Університету.

Надалі під час заходу Андріану Михальчишину, Назару Мельнику, Христині Вей і Владиславу Базюку вручили грамоти від Профспілки Кабінету Міністрів України з нагоди відродження шахових традицій у нашій державі. А Романа Яремка відзначили сертифікатом за зіграну нічию у 9-му сеансі одночасної гри з міжнародними гросмейстерами Олегом Романишиним та Андріаном Михальчишиним у «Святі шахів», організованому Ротарі клубом «Львів».

Опісля вручення нагород, присутні мали змогу оглянути експонати Музею, які стосуються розвитку шахових традицій у Львівському університеті, пригадати основні віхи історії Шахового клубу, а також послухати зворушливі спогади про різні етапи спортивного успіху Андріана Михальчишина.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото