Студентів Університету навчали особливостям проєктного менеджменту

У неділю, 5 листопада 2023 року, у Львівському університеті завершився освітньо-науковий проєкт «Ідея + дія»  – захід, ініційований Студентським урядом Львівського національного університету імені Івана Франка і реалізований за підтримки програми Upshift, ЮНІСЕФ та Уряду Німеччини.

Захід тривав упродовж чотирьох днів: 28-29 жовтня та 4-5 листопада. Учасники мали змогу послухати лекції та вебінари про те, як успішно розпланувати і зреалізувати свій проєкт. Спікери-фахівці, серед яких – і керівниця Психологічної служби Університету Світлана Незабитовська, і лідери відомих компаній, які змогли поділитися своїм досвідом, розповідали про секрети успішної комунікації, як уникати емоційного вигорання й ефективно працювати в команді, а також навчали студентів не залишати ідею на половині  шляху до її здійснення.

По завершенню проєкту учасники отримали приємні подарунки на згадку про подію. Проєктний менеджмент – одна із найцікавіших на найперспективніших діяльностей на сучасному ринку праці, тож дякуємо студентам за зацікавленість, а спікерам – за підтримку таких ініціатив та натхнення, яке вони радо дарують усім слухачам. Зичимо успіхів і до зустрічі на нових заходах!

Світлини: Студентського уряду Більше фото