Студентка факультету педагогічної  освіти  Руслана Фарима – серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

На базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського завершився ІІ  тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Початкова освіта»

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 84 студентських наукових робіт із 35 закладів вищої освіти.

За рейтинговими показниками наукова робота студентки третього курсу факультету педагогічної освіти спеціальності «Дошкільна освіта» Руслани Фарими на тему «Використання технік формувального оцінювання  під час проведення навчальних занять у закладах початкової освіти» відзначена дипломом ІІІ ступеня!

Щиро вітаємо Руслану Фариму та її наукових наставників – викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти доцента Марію Стахів та асистента Ігоря Бущака з перемогою і бажаємо їм міцного здоров’я та нових творчих успіхів!