Студентка факультету управління фінансами та бізнесу Олександра Бойко – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з обліку й оподаткування

Нещодавно на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбувся Всеукраїнськийконкурс студентських наукових робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Для участі в інтелектуальному змаганні надійшло 80 студентських наукових робіт (90 авторів) із 46 закладів вищої освіти.

Під час конкурсу один із найкращих результатів продемонструвала здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування» факультету управління фінансами та бізнесу Олександра Бойко. Студентка Львівського університету презентувала на конкурсі наукову роботу «Фінансова звітність суб’єктів малого підприємництва: сучасні  реалії та перспективи», яку високо оцінили члени Галузевої конкурсної комісії. Відтак, Олександра отримала дипломом ІII-го ступеня.

Наукову роботу Олександра Бойко підготувала під керівництвом доцентки кафедри обліку, аналізу і контролю Людмили Петришин, яку  організатори інтелектуального змагання також відзначилиграмотою за високий рівень підготовки та керівництво науковою роботою переможця.

Щиро вітаємо переможницю та її науковукерівницю, бажаємо нових наукових здобутків, які інадалі підтримуватимуть високе реноме факультету та Університету!