Студентка факультету управління фінансами та бізнесу Софія Тушницька – призерка всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Нещодавно у Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Конкурс проходив на базі кафедри економіки, обліку і оподаткування шляхом рецензування Галузевою конкурсною комісією 73-х наукових робіт (82 авторів), надісланих на конкурс, та оприлюднення відповідного рейтингового списку (без проведення підсумкової конференції).

Серед призерів конкурсу – студентка факультету управління фінансами та бізнесу Софія Тушницька з науковою роботою «Облік і контроль дочірнього підприємства». Студентка, яка навчається на освітній програмі «Облік, аналіз та фінансові розслідування», здобула високу відзнаку – диплом ІІІ-го ступеня. Науковою керівницею роботи студентки є професорка кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин, яку відзначили грамотою за високий рівень підготовки та керівництво науковою роботою.

Варто наголосити, що Львівський  національний університет імені Івана Франка також удостоївся відзнаки – диплому ІІІ-го ступеня за перемогу у командному заліку всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». Це свідчить про високий рівень підготовки фахівців зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у Львівському університеті

Щиро вітаємо  переможницю і її наукову керівниці, а також весь колектив Львівського університету! Бажаємо подальшого процвітання та нових наукових звершень!