Студентка філологічного факультету Ольга Дика – призер ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу наукових робіт у галузі «Слов’янські мови та літератури»

Студентка V курсу філологічного факультету Львівського національного університету, голова Наукового студентського товариства Ольга Дика виборола ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі «Слов’янські мови та літератури», що відбувся 30 березня 2016 року на базі Запорізького національного університету.

За наукову роботу «Образ жінки-інтелектуалки у творах Оксани Забужко «Музей покинутих секретів», Ірени Карпи «Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою» та Мануели Гретковської «Полька» (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Остап Сливинський) конкурсантка отримала диплом ІІ ступеня.

Під час урочистого нагородження переможців конкурсу на найкращих знавців славістики серед студентів ВНЗ України декан філологічного факультету Запорізького університету, професор Тамара Хом’як відзначила високий рівень наукових робіт студентів і побажала їм творчих здобутків та успіхів у вивченні слов’янських мов.

Історичні пам’ятки та вулиці Запоріжжя, відвідини о. Хортиця справили на молодих людей незабутнє враження і залишаться в їхніх спогадах про козацький край назавжди.