Студентка Львівського університету Мар’яна Чабан здобула дві медалі на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Упродовж 24-25 травня 2024 року у м.Валенсія (Іспанія) відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед дорослих, під час якого студентка третього курсу економічного факультету Університету Мар’яна Чабан виборола дві медалі.

Мар‘яна у ваговій категорії 54 кг впевнено пройшла суперниць із Болгарії та Польщі, а у півфіналі поступилася спортсменці з Грузії і в результаті посіла третє місце.

Також у розділі «командні ката» Мар‘яна разом зі своєю командою  здобули перемогу над суперниками з Болгарії, Польщі і Румунії. У результаті вони посіли друге місце, поступившись у фіналі досвідченим спортсменам з Литви.

“За кожним результатом стоїть велика робота не тільки спортсмена, але й великої команди… Цього разу мене відібрали у дорослу збірну одразу у трьох розділах. Хто розуміє специфіку, той може усвідомити, наскільки це важко. Але в день змагань я виходила на татамі з абсолютним спокоєм, і не мала ні краплинки сумніву, що десь не допрацювала. Пишаюся собою! Цей чемпіонат – це поштовх вперед і стимул рухатися далі й робити ще більше”, – ділиться Мар’яна.

Щиро вітаємо Мар’яну Чабан із високими досягненнями й бажаємо нових спортивних та особистих перемог!