Студентка Університету Вікторія Ващишин – бронзова призерка Європейських ігор єдиноборств

Студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Вікторія Ващишин стала бронзовою призеркою Європейських ігор єдиноборств 2023 з карате, які нещодавно відбулися у м. Загреб (Хорватія).

Змагання відбувалися у форматі «combat games», де у секціях карате, тхеквондо, кікбоксингу та дзюдо першість виборювали понад тисяча студентів із майже 400 університетів Європи.

«Змагання у Загребі тривали три дні. У перший день змагань відбувалися поєдинки в індивідуальних категоріях, де я взяла участь у ваговій категорії до 61 кг і виборола третє місце. Надалі у п’яти проведених поєдинках зустрілася зі суперницею з Німеччини, яка є чинною чемпіонкою Європи і чемпіонкою Європейських ігор,  за «бронзу» боролась із суперницями з Хорватії та Австрії. Остання, до слова, посідає восьме місце у рейтингу Всесвітньої Федерації Карате WKF. Попри все, я задоволена своїм результатом. Трішки не вистачило сил «дотиснути» суперницю, утім я переконана, що наступного разу точно все вдасться!», ‒ ділиться враженнями від участі у змаганнях Вікторія Ващишин.

Спортсменка також зазначила, що організація Європейських ігор єдиноборств відбулася на високому рівні ‒ українська команда була надзвичайно згуртованою, спортсмени комунікували між собою та активно вболівали за своїх.

Вітаємо Вікторію з високим професійним досягненням й бажаємо підкорення нових вершин!

Світлини: з особистого архіву Вікторії Ващишин Більше фото