Студентська наукова конференція на хімічному факультеті

У рамках Фестивалю науки з 13 по 18 травня 2015 року на хімічному факультеті відбулись кафедральні студентські наукові конференції, під час яких свої наукові розвідки представили понад півсотні студентів. За результатами заходу були відібрані найцікавіші доповіді, які студенти виголосили 19 травня 2015 року під час пленарного засідання.

З початком роботи конференції привітав учасників заходу заступник декана з наукової та виховної роботи Григорій Дмитрів: «Бажаю, щоб ця конференція була наповнена цікавими доповідями, плідними дискусіями та актуальними запитаннями». До вітальних слів також долучилась голова студентського наукового товариства хімічного факультету Наталія Гулай.

Під час пленарного засідання студенти представили наукові дослідження з неорганічної хімії, аналітичної хімії, органічної хімії, фізичної та колодної хімії. Так, Вікторія Морадь виступила із доповіддю на тему: «Особливості комплексоутворення купруму (І) з діальними похідними бензімідазону та бензімідазолінтіону», Наталія Гулай із дослідженням про «Нові сполуки у системі Sc-Co-In», Євген-Олег Лаба розповів про «застосування альдегідів фуранового ряду у мультикомпонентних реакціях», Віра Костів ознайомила із питанням «електрохімічного осадження плівок полі аніліну на поверхні аморфних металевих сплавів складу Al 87 Ni8 (P3M)5», Тамара Ковальчук представила тематичне дослідження про «ізотермічний переріз діаграми стану системи Dy-Al-Sn при 600°C», Дарія Салій розповіла про «пошук нових аналітичних реагентів серед похідних 4-іміно-5-(арилгідразоно)-тіазолідин-2-онів», Галина Мартинюк виступила із доповіддю на тему «Інноваційні технології дослідницької роботи при вивчені хімії на прикладі проекту «Енергоефективний фотосинтез» та Уляна Ціко представила «властивості композитів поліанілін/каолін».

Світлини: Ірини Кузьми Більше фото