Студенти факультету журналістики відвідали поранених українських Захисників

19 грудня 2022 року студенти факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка відвідали поранених українських Захисників.

Напередодні Дня Святого Миколая Студентська рада факультету журналістики оголосила збір подарунків для воїнів, які зараз перебувають на лікуванні в одному з медичних закладів Львова. Відтак, упродовж тижня студенти та викладачі факультету журналістки зібрали для військових смаколики, чай, каву, шкарпетки, засоби гігієни та багато іншого. До збору долучилася також Студентська рада факультету культури і мистецтв. Окрім цього, усі охочі мали змогу долучитися до вертепу, яким студенти потішили Захисників України, аби подарувати їм справжнє різдвяне диво.

Додамо також, що 19 грудня на факультет журналістики завітали ведучі програми «Сніданок з 1+1», які допомогли упакувати й завантажити подарунки для воїнів. Разом із гостями Нелею Шовкопляс та Єгором Гордєєвим студенти провели генеральну репетицію вертепу, заспівали колядки та записали відеовітання українським військовим.

Опісля студенти вирушили до Захисників, щоб подарувати їм частинку свята. Щиро сподіваємось на швидке одужання наших Воїнів, адже саме завдяки їхній мужності й жертовності у нас є можливість жити, творити й навчатися!