![Студенти-філологи Львівського університету організували флеш-моб до Дня матері](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/05/2015-05-08-flash-mob-06.jpg)
Напередодні Міжнародного дня матері, який в Україні офіційно відзначають у другу неділю травня, студенти філологічного факультету організували флеш-моб «Мамо, вічна і кохана…».
Біля Актової зали Університету організатори флеш-мобу роздали учасникам акції символічні наліпки-привітання з Днем матері з написом «Бережи найдорожчу!» та слова пісні «Мамо». Спільним виконанням музичного твору молодь звернулась до своїх найрідніших людей, які з перших днів нашого життя зігрівають нас своїм теплом, ласкою і любов’ю, виховують доброту і світлий розум, плекають чуйність і доброзичливість.