Студенти Львівського університету – переможці і призери Чемпіонату України з карате

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у Чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів і молоді, який днями відбувся у Києві, і вкотре продемонстрували чудові спортивні навики та високі результати.

За результатами спортивного протистояння студентка факультету іноземних мов Анна Мотало, яка виступила у категорії 18-20 років до 68 кг, виборола перше місце. Студент факультету факультету прикладної математики та інформатики Роман Майорчак став срібним призером у цій віковій категорії до 84 кг. Натомість студентка філософського факультету Христина Становська виступила у категорії 18-20 років до 55 кг і виборола третє місце.

Роман Майорчак розповідає, що це був його перший Чемпіонат України у цій віковій категорії: “Я провів чотири поєдинки, у яких зустрівся зі спортсменами Київської, Чернівецької та Львівської областей. На жаль, поступився у фіналі, але все вирішиться на другому етапі відбору на Чемпіонат світу”.

Додамо, що у чемпіонаті взяли участь 450 спортсменів із 60 клубів з 15 областей України.

Щиро вітаємо спортсменів із чудовими результатами та бажаємо впевнених перемог у майбутньому!