Студенти Львівського університету – серед переможців обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Нещодавно, вже традиційно напередодні зимових свят, відбувся обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь студенти закладів вищої освіти та коледжів Львівської області, які стали переможцями попереднього етапу.

Нагадаємо, що метою Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка завжди активно долучаються до подібних конкурсів, і цьогоріч вони також гідно представили Університет серед закладів вищої освіти області, взявши участь в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика. За результатами перевірки конкурсних робіт студентів Львівської області висококваліфіковане журі вже визначило переможців у різних категоріях. Приємно, що серед них є студенти Львівського університету.

Так, серед студентів закладів вищої освіти диплом ІІ ступеня: виборола  студентка першого курсу філософського факультету Олександра Зайцева.

Серед студентів закладів фахової передвищої освіти переможницею конкурсу стала студентка ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» Вікторія Твердохліб.

Додамо, що призери обласного етапу вже незабаром матимуть нагоду представити Львівську область у наступному, всеукраїнському, етапі конкурсу.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових творчих успіхів та натхнення на нові професійні звершення!