Студенти Університету обговорили сфери і перспективи застосування інформаційних технологій у господарській діяльності

12 квітня 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Сфери і перспективи застосування інформаційних технологій у господарській діяльності». Участь у заході взяли студенти та викладачі кафедри економічної кібернетики.

Привітавши учасників засідання, в.о. завідувача кафедри Ірина Шевчук, розповіла про перспективність професій сфери інформаційних технологій і конкурентоспроможність випускників спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі» на ринку праці не лише Львівщини, а й України та Європи.

Доцент кафедри Орест Мищишин наголосив на вимогах, яким повинен відповідати фахівець у сфері інформаційних технологій – програміст, тестувальник програмного забезпечення, бізнес-аналітик, спеціаліст із моделювання та оптимізації бізнес-процесів.

Доцент Юліанна Стадник розповіла про проблеми, які виникають в ІТ-бізнесі, зокрема ті, які стосуються якісного кадрового забезпечення. Також вона зауважила, що найвища динаміка зростання кадрів спостерігається передовсім у двох секторах – продаж ІТ-продукції на внутрішньому ринку та ІТ-аутсорсинг (розробка та продаж програмного забезпечення і надання ІТ-послуг).

Надалі учасники круглого столу обговорили перспективи застосування інформаційних технологій для оцінювання рівня соціально-економічного розвитку держави та регіонів, хмарні технології та сфери їх використання у роботі суб’єктів господарювання, інформаційні системи управління економічними та соціальними процесами на підприємствах, роль інформаційних технологій у процесі прийняття ефективних управлінських рішень, сучасні проблеми і методи комп’ютерного моделювання соціально-економічних процесів та інші важливі питання застосування ІТ у господарській діяльності.

Організатори заходу переконані, що засідання круглого столу сприятиме популяризації спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі», посилить діалог між викладачами та студентами щодо перспектив використання інформаційних технологій.

Світлини: Олександри Чури Більше фото