Студенти Університету одягнули пам’ятник Іванові Франку в мантію

20 жовтня 2021 року студенти ЛНУ ім. Івана Франка провели традиційну акцію з нагоди Дня Університету. Університетська молодь одягнула пам’ятник Іванові Франку у студентську мантію. Таку акцію студенти Львівського університету організовують щорічно уже десять років поспіль.

Ініціаторами акції є Профком студентів та Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка. Голова Профкому студентів Микола Спересенко розповідає, що «акція є символом єднання багатьох поколінь студентів, випускників, викладачів та працівників Університету у прагненні реалізувати високу освітню, наукову, національно-патріотичну та культурно-просвітницьку мету Львівського університету».

«Місія нашого студентства полягає у тому, щоб і надалі нагадувати українцям та світові про належність Івана Франка до академічної спільноти Львівського університету та історичне значення Каменяра у процесі становлення нашої державності», – розповів Микола Спересенко.