Підписано договір про інвестиційну діяльність щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася зустріч адміністрації та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка з представником компанії-інвестора «Буд Інвест Ком». Основною метою заходу стало підписання угоди про реалізацію інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 для працівників Університету. Зважаючи на карантинні обмеження, зустріч відбулася у змішаному форматі, у тому числі й за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

Відкрив захід голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, який зазначив, що питання реалізації інвестиційного проєкту за згаданою адресою неодноразово обговорювали на громадських слуханнях, засіданнях ректорату і профкому, Конференції трудового колективу та зустрічах з потенційними інвесторами. Голова профкому наголосив, що профспілкова організація і адміністрація Університету всіляко сприятимуть у будівництві цього багатоквартирного будинку.

Звертаючись до колег, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зазначив, що «Університет отримав дозвільні документи від Міністерства освіти і науки України, тож сьогодні ми говоримо про юридичні кроки стосовно оформлення цього інвестиційного проєкту». Наступним кроком, за словами Ректора, має бути підписання договору про інвестиційну діяльність між Львівським національним університетом імені Івана Франка та компанією-інвестором – ПП «Буд Інвест Ком». «Відповідно до юридичних норм необхідно врахувати ті пропозиції, що висловлюють працівники Університету, які будуть потенційними покупцями цих квартир для того, щоб не було нез’ясованих питань», – наголосив  Володимир Петрович.

Перед учасниками зустрічі виступив також голова Громадської ради Університету Михайло Микієвич, який підкреслив, що «реалізація цього інвестиційного проєкту є дуже серйозним кроком в історії Університету, який позитивно виділяє Львівський університет з-поміж інших закладів вищої освіти України». Михайло Миколайович наголосив, що попередні зустрічі і аналіз документів, показують, що вся процедура є дуже чіткою і прозорою, більшість питань є зрозумілими, відтак сьогоднішня зустріч має усі підстави завершитися підписанням договору про реалізацію інвестиційного проєкту.

Юридичне роз’яснення щодо змісту договору та процедури його підписання присутнім надала керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко. Зокрема, Ірина Богданівна зазначила, що підписання договору дозволяє його сторонам рухатися вперед у питанні реалізації інвестиційного проєкту, натомість інвестору цей договір надає дозвіл щодо здійснення будівництва на земельній ділянці Університету. Доповідачка також ознайомила учасників зустрічі з основними умовами договору та зобов’язаннями обох сторін. За словами Ірини Іваночко, на кожному етапі формування дозволів від міста, Державної інспекції архітектури та містобудування України та інших структур, Університет сприятиме інвестору в отриманні цих документів.

До учасників зустрічі звернувся також директор ПП «Буд Інвест Ком» Володимир Матвейцев, який запевнив, що  уся процедура реалізації проєкту буде прозорою. Окрім того, він наголосив, що на всіх етапах реалізації проєкту їхня компанія готова спілкуватися з учасниками проєкту і відповідати на будь-які запитання.

Підсумком зустрічі стало підписання договору про інвестиційну діяльність щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 для працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідну угоду підписали Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник та директор ПП «Буд Інвест Ком» Володимир Матвейцев. Наступний етап роботи передбачає виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото