Студенти Університету організували благодійні акції до дня св. Миколая

Щорічно Профспілковий комітет студентів спільно зі Студентським урядом організовують благодійні акції з нагоди дня св. Миколая. І цьогоріч студентська молодь подарувала свято і дітям, і людям похилого віку.

Профбюро та студентські ради студентів біологічного, геологічного та хімічного факультетів відвідали дитячий будинок для хлопчиків у селі Бортники Жидачівського району Львівської області.

Студенти історичного та філологічного факультетів завітали до Краковецької спеціалізованої школи-інтернату I-II ступенів, де навчаються понад 50 неповносправних дітей.

Активісти географічного факультету побували в Буському районному дитячому будинку «Добре серце», а профбюро студентів юридичного факультету – у Львівській загальноосвітній школі-інтернаті № 2.

Не залишилась осторонь і активна молодь факультету міжнародних відносин. Вона привітала зі святом вихованців школи-інтернату в селі Лівчиці Жидачівського району.

Студенти факультету іноземних мов побували у Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Марії Покрови.

Відразу два заклади відвідали студенти економічного факультету: Краковецьку спеціалізовану школу інтернат I-II ступенів і Львівський дитячий дошкільний будинок №1, де потішили діток смаколиками та веселими іграми.

Профбюро студентів Педагогічного коледжу солодощами, фруктами та можливістю щирого спілкування привітали зі святом Миколая людей похилого віку у Львівському геріатричному пансіонаті.

Благодійні акції студентського активу триватимуть і цього тижня. Студенти новоствореного факультету управління фінансами та бізнесу мають на меті відвідати вихованців Львівського дитячого дошкільного будинку №1 і привітати діток зі святом.