Студенти Університету організували благодійну акцію з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

18 травня 2023 року з ініціативи Первинної профспілкової організації студентів Університету у головному корпусі ЛНУ ім. Івана Франка відбулася благодійна фотосесія для усіх охочих студентів, працівників та гостей Львівського університету. Захід провели з нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

Благодійна ініціатива передбачала проведення професійної фотозйомки у вишиванках для університетської спільноти та усіх охочих. До організації фотосесії долучилися чотири фотографи. Натомість усі, хто бажав отримати яскраві кадри, мали можливість «задонатити» будь-яку суму на потреби Збройних сил України, зокрема на придбання антидронової рушниці.

Акцію підтримали чимало студентів і працівників Львівського університету, зокрема й Ректор Володимир Мельник. Відтак, за словами організаторів, упродовж дня було зібрано понад 15 тисяч гривень.

Дякуємо усім, хто долучився до чудової студентської ініціативи! Дякуємо усім нашим Захисникам і Захисницям за можливість одягати наш національний одяг! Віримо у якнайшвидшу перемогу України!

Світлини: Юлії Гриценко та Олега Лядика Більше фото