Студенти Університету взяли участь у Міжнародній студентській конференції з міжкультурної компетентності «Глобальні можливості для навчання»

Нещодавно студенти кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції з міжкультурної компетентності «Глобальні можливості для навчання», організованої за ініціативи викладачів Державного університету імені Станіслава Сташица, що у місті Піла (Польща). Подія відбувалася у дистанційному форматі.

Учасниками заходу також стали викладачі та студенти семи університетів з  різних країн, а саме студенти Батумської державної морської академії (Грузія), Невшихерського університету (Туреччина), Клузького університету імені Бабеша-Бойяї (Румунія), Міжнародного університету Бурча (Боснія та Герцеговина) та Державного університету імені Станіслава Сташица (Польща).

Конференція була присвячена питанням активізації міжнародної співпраці та підвищення мобільності серед студентів; активізації міжкультурного діалогу та сприянню взаєморозуміння між людьми.

У вітальному слові учасникам конференції організатори Артур Урбаняк та Мацей Лясковський наголосили на важливості обраної тематики конференції, оскільки саме такі зустрічі сприяють поглибленню стосунків як між університетами, так і на особистісному рівні. Освіта в галузі англістики  є вагомою частиною сучасної гуманітарної освіти.  Магда Дрзаства ознайомила учасників з основними положеннями програми «Еразмус+» та перевагами академічної мобільності у сфері вищої освіти. У час нашої боротьби з російською агресією студенти кафедри англійської філології навчаються за програмами міжнародних обмінів. Під час семестру також відбувалися лекції   запрошених викладачів у рамках науково-дидактичної співвпраці.

Студенти ж мали можливість  презентувати свої навчальні заклади та обрані спеціальності, поділитися враженнями від освітнього процесу та баченням подальшого застосування отриманих в університетах знань і навичок, а також взяти участь у дискусії щодо досліджень у галузі мови, культури та комунікації.

Соломія Курило