Святослав Пих очолив Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету

12 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених (НТСМВ) ЛНУ ім. Івана Франка. Захід відбувався у змішаному форматі: учасники мали змогу бути присутніми особисто або ж доєднатися до зустрічі за допомогою платформи Microsoft Teams.

У конференції взяли участь представники дванадцяти наукових товариств факультетів Університету, науковий порадник НТСМВ, проректор з наукової роботи Університету Роман Гладишевський, голова Первинної профспілкової організації студентів Микола Спересенко, представниця Студентського уряду Анжеліка Кульчицька, начальник Науково-дослідної частини Університету Юрій Плевачук та відповідальна за студентську наукову роботу у Науково-дослідній частині Тетяна Федак.

Захід розпочала голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених у 2021-2022 роках Марія Лопачак, підсумувавши діяльність товариства за звітний період та ознайомивши учасників із інформацією про проведені заходи та реалізовані цілі. Також ексочільниця представила звіт про фінансову діяльність Наукового товариства за визначений період.

Зі словами вдячності за пророблену роботу виступив Роман Гладишевський. «У цей складний час Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету разом із Первинною профспілковою організацією студентів та Студентським урядом гідно мобілізувалися для виконання нагальних завдань та демонструють дуже добрі результати діяльності. Перед нами стоятимуть завдання відбудови наших міст, біосистеми, закріплення енергетичної незалежності, налагодження суспільних взаємовідносин, розвиток підприємств і стартапів. Я вірю, що силами вашого покоління ми побудуємо високоінтелектуальну технологічну країну», –  підкреслив Роман Євгенович.

Надалі відбулися вибори голови Наукового товариства. Відповідно до положення Наукового товариства ЛНУ ім. Івана Франка голову обирали простою більшістю голосів від загального кількісного складу Ради НТСМВ. Очолив Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Львівського національного університету імені Івана Франка студент магістратури історичного факультету Святослав Пих. У своїй програмі він запропонував низку креативних ідей, які мають на меті покращити роботу товариства. Зокрема, серед перших запланованих кроків – збільшення мережі наукових товариств факультетів, створення та реєстрація платформи для розміщення наукових доробків студентів, 5-тимісячний онлайн-курс «How to become a scientist», наукові нетворкінги для членів наукових товариств тощо.

На підтримку Святослава виступили очільники студентських організацій, а також нового керівника Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету привітала Марія Лопачак, побажавши успіхів у роботі.

На завершення зустрічі учасники обговорили нововведення до положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Львівського національного університету імені Івана Франка, а також висловили свої ідеї щодо поглиблення співпраці між молодими науковцями факультетів.

Щиро вітаємо Святослава і бажаємо йому успіхів у справі популяризації та розвитку  Наукового товариства Університету та української науки загалом!

Нагадаємо, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Львівського національного університету імені Івана Франка є частиною системи громадського самоврядування, що об’єднує наукові товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених факультетів Університету, і створене для розвитку науки, зростання зацікавленості до наукової роботи в молодіжному середовищі.

Головна мета діяльності НТСМВ ЛНУ ім. Івана Франка – створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються та/або працюють в Університеті, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву Львівського національного університету імені Івана Франка в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото