![Святий Миколай привітав дітей працівників Університету](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4495.jpg)
19 грудня 2018 в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося традиційне театралізоване дійство – зустріч дітей працівників Університету зі Святим Миколаєм.
Під час заходу дітки співали, танцювали і навіть були повноцінними співтворцями святкового дійства, виконуючи імпровізовані ролі на сцені Актової зали. Завдяки майстерній грі, а водночас і природній щирості акторів усі присутні змогли поринути у справжню зимову казку – здійснити уявну мандрівку світом, врятувати свято від злих сил і таки домогтись приходу Святого Миколая. Після цього кожна дитина отримала пам’ятний подаруночок від Чудотворця.
Захід організували з ініціативи Первинної профспілкової організації працівників Університету. Допомагали діткам поринути в атмосферу святкового дійства студенти кафедра театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.