Студентки Університету – стипендіатки Президента України

Сімом студенткам-відмінницям Львівського національного університету імені Івана Франка призначено академічні стипендії Президента України на II семестр 2023/2024 навчального року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 316 від 13 березня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на II семестр 2023/2024 навчального року».

Стипендію Президента України у другому семестрі отримуватимуть:

• Мирослава Аксьонова – студентка другого курсу магістратури хімічного факультету;
  • Тетяна Біланюк – студентка третього курсу факультету міжнародних відносин;
  • Роксолана Зварич – студентка четвертого курсу юридичного факультету;
  • Вероніка Луговська – студентка третього курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологій;
  • Олеся Луковець – студентка другого курсу механіко-математичного факультету;
  • Софія Михальчук – студентка третього курсу факультету управління фінансами та бізнесу;
  • Оксана Паляниця – студентка першого курсу магістратури факультету прикладної математики та інформатики.

Щиро вітаємо студенток Львівського університету з високим визнанням їхніх досягнень, які примножують славу Університету, й бажаємо підкорення нових професійних вершин!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 316 від 13 березня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на II семестр 2023/2024 навчального року» можна за посиланням.