Триденний тренінг PROF SKILLS 2023 успішно пройдено!

Упродовж 7-9 липня 2023 року Первинна профспілкова організація студентів Університету провела навчальний тренінг для студентських активістів факультетів та коледжу. Тренінг був спрямований на покращення навичок комунікації, інформування, створення студентських подій, взаємодії зі студентами першого курсу, надання соціальної підтримки.

У рамках тренінгового курсу студентські лідери ознайомилися з особливостями роботи під час вступної кампанії, поселення студентів в гуртожиток, допомоги студентам першого курсу під час їхньої адаптації в університетському середовищі. Крім цього, учасники опановували навички проєктного менеджменту, створення  інноваційних проєктів та подій, стресостійкості та антикризового управління, роботи з нормативними документами. Навчання відбувалося за допомогою інтерактивних методів: мозкового штурму, дискусії, кейс-стаді, роботи в групах, презентації напрацювань.

Приємним завершенням освітнього проєкту стала екскурсія Золочівським замком для учасників тренінгу. Під час екскурсії наші студенти збагатилися знаннями про історію та культуру Львівщини, яка вже у ті часи була частиною європейського культурного простору.

Тож з новими силами, ідеями та запалом готуємося зустрічати студентів першого курсу у Львівському університеті!

Світлини: профкому студентів Більше фото