Минув тиждень від завершення DES-2024, проте приємні спогади надалі гріють серця учасників. Вчора, 9 лютого, найактивніші з них зібралися в головному корпусі Львівського університету задля отримання нагород за проєктну діяльність та перемоги у CTF-змаганнях, які були проведені в рамках двотижневого навчання на зимовій школі. Призерів І, ІІ та ІІІ місць привітали із вагомими успіхами проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, L&D Manager at Sigma Software University Мирослава Осередчук, Керівниця освітніх партнерств в SoftServe Україна Ольга Доля, працівники Центру маркетингу та розвитку Львівського університету, автори школи DES 2024 та гаранти інноваційних освітніх програм Роман Шувар, Олег Бугрій та Петро Венгерський.
“Мені дуже приємно брати участь у сьогоднішньому заході, бо це, власне, підсумкова зустріч ювілейної зимової школи DES. Я щиро вірю, що кожен учасник під час цього навчання почерпнув для себе максимум, адже це була чудова можливість повторити вивчене та заразом розширити свої знання, вміння, навички. Ще один важливий момент – це те, що п’ята школа об’єднала довкола себе рекордну кількість учасників. Це свідчить про те, що спільнота прихильників DES щороку зростає. До речі, на цьому наші ініціативи не закінчуються, адже починається семестр, наприкінці якого ми вже плануємо чергову літню школу штучного інтелекту. Ще раз дякую організаторам та нашим представникам, партнерам від ІТ-індустрії за те, що своїми зусиллями допомагаєте творити якісний освітній майданчик для поглиблення знань наших студентів”, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.
До вітальних слів долучилася Менеджерка Центру Розвитку Талантів SoftServe Ольга Доля, яка привітала усіх із завершенням ювілейної зимової школи DES 2024 та водночас вручила Львівському університету відзнаку найвищого рівня партнерства. “Нас запросили привітати вас із завершенням зимової школи. Перед тим, як ми перейдемо до цього, я ще маю приємність сьогодні подякувати Львівському національному університету імені Івана Франка за тривале та плідне партнерство. Ми ведемо градацію, з ким із партнерів працюємо більше чи менше. Львівський університет для нас є одним з найбільш важливих партнерів, а в час війни ми згуртовуємося ще більше. ЛНУ ім. І. Франка є Alma Mater засновників нашої компанії, багатьох працівників, і, сподіваємось, майбутніх працівників також. Окрім того, університет є для нас добрим другом і надійним партнером. Тому хочу передати пану Віталію нагороду від SoftServe – відзнаку найвищого рівня нашого партнерства. Ми хочемо подякувати також студентам за вашу стійкість і незламність. Дякуємо, за те що ви тут, за те що ви відвідуєте DES, створюєте проєкти та загалом є такими активними та цілеспрямованими. Ми як представники індустрії дякуємо і віримо у вас і ваші починання!” – розповіла Ольга Доля.
Представниця Sigma Software University Мирослава Осередчук наголосила на тому, що зимова школа DES – це уже бренд. “Коли ти говориш із фахівцями, колегами про те, що треба піти поділитись знаннями із молоддю під час школи DES, то всі розуміють, що це таке. Справді, те, що DES став брендом, це величезна заслуга команди людей, яка працює над цією школою. Тому я хочу подякувати цій команді, я не на словах знаю, наскільки це складно організувати таке масштабне дійство. Також хочу подякувати адміністрації університету, яка допомагає реалізовувати цю подію, і, звичайно, хочу подякувати вам, студенти. Без вашого ентузіазму й зацікавлення, (а ми знаємо, що цього року це був аншлаг) нічого б не вдалося.Тому така гарна синергія усіх сторін дозволяє зробити бренд DES настільки потужним, що про нього вже знають і за кордоном, адже до школи долучаються як іноземні компанії, так і студенти з європейських університетів. Я бажаю цій школі відсвяткувати ще не один ювілей, а ми з партнерами будемо надалі її підтримувати та вкладати в неї нове та цікаве”, – додала Мирослава Осередчук.
Сповнені нових ідей, переможці конкурсу проєктів команда “OMAR” та переможці CTF-змагань учасники команди “Keen foxes” переконані, що їхні проєкти варті майбутнього розвитку. Студенти готові працювати ще наполегливіше, аби надалі їхні ініціативи не лише перемагали у конкурсах, а також знаходили відгук та реалізовувалися у динамічному ІТ-світі.
Враженнями про школу поділилася учасниця конкурсу проєктів Анна-Марія Михаляк, яка була у комнаді “ShieldSync”: “Мені надзвичайно подобається те, наскільки спікери приділяють увагу нашому розвитку. Тобто вони вкладають у свій розвиток дуже багато ресурсу, а далі забезпечують нас корисною інформацією, яка нам необхідна для подальшої кар’єри та успіху”.
Окрім традиційних дипломів, переможці також отримали приємні символічні подарунки від компаній Sigma Software, SoftServe, Avenga, Eleks, E-Docs та крамниці брендованої продукції “FrankoStore”.
Нагадаємо, що цьогоріч школа проходить на базі Львівського університету вже вп’яте. За цей час DES об’єднала довкола себе близько 3500 слухачів, серед яких учні та студенти з усієї України. Завдяки старанням організаторів, а саме працівників Центру маркетингу та розвитку, авторів Школи Романа Шувара, Олега Бугрія та Петра Венгерського, було укладено насичену програму, яка містила такі теми, як Python, Mobile/Web Development, Data Analysis, Data Science, Big Data, Machine Learning Basics, Cloud Services and Technologies, IoT, IIoT, AIoT, CyberSecurity та інші.
Офіційним партнером DES 2024 школи стала компанія NeuroForge; партнерами – компанії MindCraft.ai, SQUAD, ELEKS, SoftServe, N-iX; учасниками – Intellias, E-Docs, Uitware, Sigma Software, Profisea, OTAKOYI, EPAM, GlobalLogic, Avenga; інформаційними партнерами – Lviv It Cluster, Marketer та DOU.
Віримо, що наші переможці зможуть реалізувати свої ідеї не лише в межах школи, а й у своїй професійній діяльності. Бажаємо всім учасникам наполегливості, впевненості у своїх вміннях та постійного фахового росту. До зустрічі на DES вже наступного року!