У Львівському університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з геології

З 15 по 18 травня 2018 року на геологічних полігонах польової лабораторії еколого-геологічних досліджень геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (смт Верхнє Синьовидне Сколівського району Львівської області) відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Геологія».

Програма олімпіади передбачала чотири тури: тестовий і діагностичний конкурси, змагання з польового експерименту і тур з гірничої геометрії. В олімпіаді взяли участь 26 студентів з восьми закладів вищої освіти України: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного гірничого університету (м. Дніпро), Криворізького національного університету, Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Знаково, що, окрім громадян України, участь в інтелектуальних змаганнях брав громадянин Сенегалу – студент геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Жан-Люк Сагна.

За рішенням журі переможцями олімпіади стали:

1. Букатюк Роман Миколайович (91,8 балів), Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
  2. Слівінський Ігор Володимирович (85,3), Львівський національний університет імені Івана Франка.
  3. Дементьєва Євгенія В’ячеславівна (75,3), Національний гірничий університет (м. Дніпро).

Щиро вітаємо всіх учасників та переможців олімпіади і бажаємо нових професійних досягнень!