У Львівському університеті відбулося жеребкування «Кубку Університету 2024» з баскетболу

7 жовтня 2024 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося жеребкування «Кубку Університету 2024» з баскетболу. Модераторкою події була голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька.

«Кубок Університету» – благодійний турнір з баскетболу, ініційований Студентським урядом та організований за підтримки кафедри фізичного виховання та спорту і Спортивного клубу ЛНУ ім. Івана Франка. Цьогоріч у змаганні візьмуть участь 15 команд, до складу яких увійдуть студенти, аспіранти та викладачі Університету.

Спершу Анжеліка Кульчицька привітала присутніх та розповіла про захід, його ідею та організаційні нюанси. Опісля очільниця Студентського уряду зазначила, що спортивну подію приурочено до Дня Університету, який традиційно святкують 11 жовтня, та запросила присутніх на урочисте відкриття «Кубку Університету».

Надалі слово надали проректору з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимиру Качмару, який наголосив на важливості проведення заходів, що сприяють всебічному творенню новітньої історії Львівського університету, та подякував організаторам за ініціативність, а учасникам побажав наснаги та перемоги.

Шляхом жеребкування організатори заходу сформували пари для групового етапу змагання та визначили сітку турніру, з якою охочі зможуть ознайомитися у соціальних мережах Студентського уряду.

Також Анжеліка Кульчицька нагадала про «Битву факультетів» – благодійну ініціативу, впродовж якої факультети збирають кошти для військових. «Битва» вже стала традицією спортивних змагань, які організовує Студентський уряд.

Долучитися до збору коштів цього разу можна за посиланням, вказавши у коментарях факультет, який хочете підтримати та наблизити до перемоги у «Битві». Виручені кошти організатори передадуть на потреби 218 Окремого батальйону 125 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України.

Нагадуємо, що «Кубок Університету» триватиме з 11 по 12 жовтня у Спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 44).

Запрошуємо підтримати команди під час змагань!

Світлини: Студентського уряду Більше фото