У Львівському університеті відбувся інтелектуальний конкурс з математики для школярів

17 листопада 2022 року відбувся обласний інтелектуальний конкурс з математики для школярів 9-10 класів «Логічний батл». Конкурс об’єднав в напруженій інтелектуальній боротьбі 15 команд з Львівської області та міста Львова. Організували захід Львівська обласна Мала академія наук та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Участь у конкурсі взяли команди з Яворова, Дрогобича, Зимної Води, Нового Яричева та Львова.

Змагання передбачали дві частини – відбіркову і фінальну. У першому турі команди змагалися у трьох раундах, вирішуючи логічні задачки-хвилинки. У непростій боротьбі до фіналу пройшли 6 команд.

Боротьба у фінальному раунді видалася не менш цікавою та напруженою. У результаті, проявивши знання, логічне мислення та вміння працювати в команді, перемогу у конкурсі здобула команда «ЛФМЛ» Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Друге місце розділили команди «Інтеграл» Ліцею №52 Львівської міської ради та «Інтелектуали» Львівської гімназії «Євшан».

Треті місця вибороли команди «Наша Вільна Команда» – Городоцького навчально-виховного комплексу №2 I-III ступенів «Заклад загальної середньої освіти I ступеня-гімназія»  Городоцької міської ради Львівської області, «Веселі математики» Середньої загальноосвітньої школи №65 та збірна-команда «Шалені математики».

Переможців змагань нагородили дипломами, пам’ятними кубками та книжковими дарунками.

Щиро вітаємо усіх учасників і переможців інтелектуального змагання і бажаємо натхнення на шляху наукового пізнання!

Світлини: механіко-математичного факультету Більше фото