У Львівському університеті завершився проєкт «Business Camp»

Упродовж 18-23 серпня 2022 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка тривав проєкт «Business Camp». Ініціативу реалізували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського університету і Первинна профспілкова організація працівників ЛНУ ім. Івана Франка. До організації проєкту долучилися також Міністерство у справах ветеранів, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, АТ «KredoBank», Первинна профспілкова організація студентів та Студентський уряд Університету.

Проєкт «Business Camp» реалізували для дітей працівників–військовослужбовців, ветеранів російсько-української війни та загиблих Захисників і Захисниць України. Упродовж п’яти днів 18 учасників проєкту змогли відчути себе справжніми підприємцями, створювали та втілювали свої креативні ідеї, вдосконалювали навички роботи в команді та розкривали свій потенціал. У програмі табору були лекції провідних науковців Львівського університету та пізнавальні екскурсії до Головного управління АТ «Ощадбанк», Музею історії Університету та Ботанічного саду. Окрім того, учасники проєкту дізналися більше про гроші та їхню історію, ознайомилися з основними поняттями бізнесу, навчилися шукати успішні ідеї і навітьформували власні, які презентували наприкінці проєкту.

25 серпня 2022 року у Ботанічному саду відбулася завершальна зустріч усіх учасників проєкту «Business Camp», присвячена підбиттю підсумків та презентації бізнес-моделей, які розробили учасники.

«Сьогодні наші воїни захищають Україну на полі бою, аби Ви – наступне покоління молодих українців – розвивали нашу державу в аудиторіях, бізнес-офісах та державних структурах, прославляючи Україну у всьому світі», – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, вітаючи випускників табору.

Як уже зазначалося, у проєкті взяли участь 18 дітей. Після презентації усіх проєктів, організатори визначили три проєкти-переможці, серед яких були Послуги для тварин «Зоосфера»,  SPS -Speak PlayStudy (Допомога у вивченні іноземних мов) та «SaveSun» – пристрій для вимірювання кількості випромінювання сонця. Опісля відбулося нагородження переможців, як отримали корисні подарунки від директора департаменту маркетингу АТ «KredoBank» Андрія Мельника. Учасників табору привітав також Заслужений артист України Зеновій Гучок. Окрім того, усі діти отримали пам’ятні подарунки від Профкому студентів та Студентського уряду Університету.

Учасники заходу також підготували подарунок для інших воїнів – Прапор України із побажаннями перемоги відправили для військових 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Світлини: Ярини Пришляк та Ірини Вагнер Більше фото