Учасникам семінару «Підприємницький та особистий успіх» вручили сертифікати про завершення навчання

Сьогодні відбулось останнє заняття з навчальної програми-семінару «Підприємницький та особистий успіх», під час якого було підведено підсумки курсу й розроблено необхідні рекомендації для втілення особистої мотиваційної стратегії та започаткування й розвитку власного бізнесу.

Після п’ятиденного інтенсиву, у якому взяли участь студенти та випускники Університету, аспіранти, викладачі, а також ті, хто вже побудував кар’єру та має тривалий досвід роботи, однак прагнуне до саморозвитку й удосконалення, виконавчий директор і представник німецького «Фонду Горста Рогуша» Екгард Керайн вручив слухачам семінару сертифікати про успішне проходження навчання.

Нагадаємо, що ініціаторами навчальної програми-семінару «Підприємницький та особистий успіх» є Фонд Горста Рогуша, відділ сприяння працевлаштуванню, економічний факультет і факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка.