Університет долучився до відзначення Дня Захисників і Захисниць у Superhumans Center

5 жовтня 2024 року у Superhumans Center, що в місті Винники Львівської області, відбулося відзначення Дня Захисників і Захисниць України. З нагоди свята мистецьку концертну програму суперлюдям підготувала й спільнота Львівського університету. До організації та проведення заходу активно долучилися Центр соціального розвитку та громадських ініціатив, Центр культури та дозвілля, представники університетських творчих колективів і Профком студентів.

Захід розпочали хвилиною мовчання, якою вшанували пам’ять усіх військових і цивільних, які віддали життя за Українську Державу, цінності свободи, демократії та гідності.

Ведучий програми, студент факультету культури і мистецтв Олег Ліберт, звертаючись до присутніх, подякував Захисникам і Захисницям за мужність, незламність і самовідданість, зазначивши, що військові – це справжні герої, які щодня стоять на сторожі нашої свободи та незалежності, захищаючи наші життя і домівки.

Від імені академічної спільноти Львівського університету присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Володимир Михайлович долучився до подячних слів Захисникам і Захисницям України, а також розповів, що у Львівському національному університеті імені Івана Франка не тільки навчають студентів і розвивають українську науку, але й приділяють особливу увагу творчості, тож сьогодні представники мистецьких колективів Університету прибули сюди, аби подарувати присутнім щирі і теплі емоції.

Музичне вітання Захисникам та Захисницям адресували учасники Народного камерного оркестру Львівського національного університету імені Івана Франка, які майстерно виконали відомі композиції, серед яких легендарна «Мелодія» Мирослава Скорика. Соло на флейті присутнім подарувала студентка філологічного факультету Софія Мірських. Концертну програму продовжили учасники благодійної команди «Музика заради життя» – Заслужений діяч мистецтв України Богдан Бовшик та поетеса Наталія Полоцька. Музичні композиції виконали музикант Святослав Грицак та викладач  факультету культури і мистецтв Львівського університету, гітарист Віктор Паламарчук. Незабутні емоції присутнім подарував також Заслужений артист України, керівник вокально-інструментального ансамблю Університету, відомий співак Зеновій Гучок. Після виконання музичних композицій Зеновій Гучок подякував Захисникам і Захисницям України і побажав усім українським воїнам якнайшвидше повернутися додому з перемогою.

Опісля мистецьких виступів, ведучий програми подякував присутнім за теплий прийом та увагу, а всім, хто долучився до організації заходу – за співпрацю. Особливі слова вдячності були адресовані ветеранові війни, експерту соціальної реінтеграції та працівнику Superhumans Center Германові Золотарьову, який навзаєм подякував організаторам мистецької події за творчу зустріч.

Світлини: Катерини Старушенко Більше фото