Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Вадим Кофтунов

6 січня 2024 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Вадим Кофтунов. Героєві було 52 роки.

Вадим Кофтунов навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут». Здобув вищу освіту на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Після завершення навчання пов’язав свій професійний шлях із кінологічною службою, присвятивши понад двадцять років дресируванню собак. Згодом впродовж трьох років виконував бойові завдання у зоні проведення АТО.

З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Герой захищав Україну у лавах 63-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться 11 січня 2024 року. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.