Університет відвідали учні Моршинського ліцею імені Константина Малецького

4 квітня 2024 року до Львівського національного університету імені Івана Франка завітали учні Моршинського ліцею імені Константина Малецького. Під час візиту старшокласники ознайомилися зі структурою та діяльністю Університету, а також поспілкувалися з представниками різних факультетів, студентськими лідерами та приймальною комісією.

Старшокласників в Університеті привітав перший проректор Андрій Гукалюк, який зазначив, що розмаїття факультетів Львівського університету дозволяє кожному обрати професію до душі. В межах зустрічі декан філологічного факультету Роман Крохмальний ознайомив школярів з презентацією про ЛНУ ім. Івана Франка, з якої вони дізналися про основні напрями підготовки, традиції й досягнення Університету, культурно-мистецьке і спортивне життя, роботу студентських організацій та волонтерські ініціативи університетської спільноти.

У зустрічі також взяли участь декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, декан факультету  управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, в.о. декана факультету культури і мистецтв Мирослава Циганик, заступник декана хімічного факультету Роман Мартяк, які розповіли про діяльність та освітні можливості факультетів, які представляють. З нюансами цьогорічної вступної кампанії школярів ознайомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Тарас Панчишин, а про діяльність студентських організацій та проєкти, які реалізовують студенти розповіла очільниця Студентського уряду Університету Анжеліка Кульчицька.

В межах візиту школярі відвідали також музеї ЛНУ ім. Івана Франка та ознайомилися з цікавими локаціями Університету.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото