Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю (Геологія)»

4 квітня 2024 року на геологічному факультеті в онлайн-форматі відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю (Геологія)». З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова галузевої комісії конкурсу, проректор з наукової роботи Львівського університету, академік НАН України, професор Роман Гладишевський.

Під час конференції учасники заслухали 11 наукових робіт представників шести закладів вищої освіти України: Львівського національного університету імені Івана Франка (Олександр Білобородов, Валентина Бондарчук, Анастасія Павленко), Криворізького національного університету (Іван Пожидаєв, Анастасія Куц), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Софія Спасьонова), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Дарина Чертова, Михайло Петренко, Богдан Круглов) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Ольга Тарас), Національного університету цивільного захисту України, м. Харків (Юлія Борисенко).

Наукові доповіді, які були представлені на підсумковій конференції, стосувалися актуальних проблем мінералогії, петрології, нафтогазової геології, гідрогеології тощо. За результатами проведення конкурсу, перше місце посіла студентка IV курсу геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Валентина Бондарчук (наукова керівниця — завідувачка кафедри мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського Ірина Побережська. Друге та третє місця посіли студенти відповідно ННІ «Інститут Геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дарина Чертова і Михайло Петренко.

Щиро вітаємо Валентину Бондарчук та її наукову керівницю Ірину Побережську та усіх переможців й учасників конкурсу! Бажаємо натхнення, нових творчих злетів і подальших наукових здобутків!

Світлини: геологічного факультету Більше фото