Профкоми студентів Львівського університету та Одеської політехніки налагоджують співпрацю

Минулого тижня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч між представниками Профкому студентів ЛНУ ім. Івана Франка та Національного університету «Одеська політехніка», метою якої було підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між організаціями.

Упродовж двох днів, 29-30 березня 2024 року, студенти активно досліджували історію Львівського університету, а також знайомилися із традиціями Профкому студентів. Представники Одеської політехніки відвідали перлини Львівського університету, що найкраще описують його історичний розвиток крізь епохи — Наукову бібліотеку, Інститут франкознавства, Музей історії Львівського університету та Будинок вчених.

Після цікавих екскурсій на студентів чекала зустріч із проректором з наукової роботи, академіком НАН України, професором Романом Гладишевським. Під час розмови вони мали можливість дізнатися більше про структуру Університету та його освітню й наукову діяльність. «Сьогодні в Україні вирішується доля майбутнього – національного, європейського, світового. І саме активна студентська молодь бере в цьому участь», — підкреслив проректор.

Наступного дня профспілкові активісти ділилися власним досвідом, успішними проєктами та ідеями під час презентації своїх організацій. До того ж, вони обговорили цікаві ініціативи кожної з них у форматі живої бібліотеки.

На завершення зустрічі, очільники Профкомів підписали Меморандум про партнерство та співпрацю, який стане основою для розвитку майбутніх спільних проєктів. Окрім того, студенти нашого Університету презентували унікальні подарунки для гостей, що залишаться чудовим спогадом про їхнє перебування у Львівському університеті.

Світлини: профкому студентів Більше фото