Конференція трудового колективу погодила нову редакцію Статуту Університету

8 травня 2024 року у дистанційному форматі відбулася Конференція трудового колективу Львівського національного університету імені Івана Франка. Для участі у роботі Конференції зареєструвалися 245 делегатів.

Відкрив Конференцію трудового колективу голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек, який ознайомив колег із нормами представництва Конференції та нагадав присутнім, що відповідно до Статуту Університету повноваження делегатів Конференції дійсні 3 роки, тож робочі органи працюють у тому ж складі.

Перед делегатами виступив також голова мандатної комісії, провідний науковий співробітник кафедри неорганічної хімії Володимир Бабіжецький, який констатував, що мандатна комісія перевірила повноваження усіх делегатів Конференції і визнала їх дійсними. Головував на Конференції трудового колективу декан історичного факультету Руслан Сіромський.

Згідно зі затвердженим порядком денним, на розгляд Конференції було винесено одне питання – погодження нової редакції Статуту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проєкт змін до Статуту, які напрацювала відповідна комісія, делегатам представив перший проректор Університету Андрій Гукалюк. Попередньо проєкт нової редакції Статуту розглянула Вчена рада на своєму засіданні 30 квітня 2024 року. Делегати Конференції погодили нову редакцію Статуту Університету.

Завершилась Конференція затвердженням протоколів лічильної комісії, які представив її очільник, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Юрій Раделицький.