Львівський університет налагоджує співпрацю зі Сколівською міською радою

Львівський національний університет імені Івана Франка активно працює у справі пошуку нових можливостей для розвитку здобувачів освіти і викладачів, а також формування якісної та практичноорієнтованої освіти. Ще одним виявом таких напрацювань стало підписання Договору про співпрацю зі Сколівською міською радою 8 травня 2024 року. У заході з нагоди підписання взяли участь міський голова Сколе Микола Романишин, перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк, декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин та начальниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Ірина Сновидович. Подія відбулася з ініціативи факультету управління фінансами та бізнесу.

Предметом укладеного договору є співпраця між сторонами щодо  проходження практики, стажування для студентів, аспірантів, викладачів та випускників Університету, а також підготовка для Сколівської міської ради фахівців відповідних спеціальностей: «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Право», «Подорожі, туризм та рекреація», «Публічне управління та адміністрування».

У договорі визначили також і головні напрями взаємодії сторін, а це: підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів, включаючи підготовку кадрів вищої кваліфікації; формування основних засобів мотивації і стимулювання навчальної діяльності студентів, в тому числі надання стипендії і грантів найкращим студентам, аспірантам; організація освітнього процесу з елементами дуальної форми навчання; розроблення та оновлення освітніх програм та їхніх компонентів, впровадження новітніх методів та методик викладання, а також навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу, в тому числі з елементами дуальної форми здобуття освіти; надання взаємної можливості проведення лекцій, семінарів та навчань за участю спеціалістів сторін; проведення спільних публічних заходів (конференції, симпозіуми, форуми, круглі столи, семінари, тренінги, виставки тощо); співпраця в інших напрямах на основі взаємної зацікавленості сторін.

Підписанти наголосили на важливості такої форми взаємодії та окреслили перспективи співпраці. «У Львівському університеті здійснюється навчання за різними спеціальностями, зокрема, що стосуються публічного управління та адміністрування. Також в Університеті діє Рада роботодавців і участь наших партнерів у ній є важливою в контексті формування якісної та практичної освіти відповідно до запиту роботодавців», – зазначив перший проректор Андрій Гукалюк.

Декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин додав, що факультет готовий до співпраці та взаємодії, зокрема, що стосується сфери фінансового менеджменту і  публічного управління та адміністрування.

Міський голова Сколівської міської ради Микола Романишин задекларував відкритість до співпраці та запропонував свої можливості для покращення освітнього процесу в перспективі.

Спільними зусиллями партнери зможуть сформувати міцний фундамент для майбутнього успіху молоді, а відповідно – зробити вагомий внесок у розвиток Української Держави.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото