Доцентку Львівського університету Ларису Дідковську обрано Ректоркою Українського Вільного Університету

27 квітня 2024 року відбулися вибори Ректора Українського Вільного Університету, що у Мюнхені. Вибори відбувалися на базі сертифікованої онлайн-платформи для голосувань POLYAS, явка становила 63%. Кандидатами на посаду Ректора були декан філософського факультету УВУ, доцентка кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка Лариса Дідковська і завідувачка кафедри мистецтвознавства ім. В.Кіпи Аделіна Єфименко.

За результатами виборів, 62% голосів виборці віддали за Ларису Дідковську. Після закінчення 5-денного терміну опрацювання можливих скарг Виборча комісія Українського Вільного Університету на своєму засіданні 6 травня 2024 року визнала вибори дійсними і затвердила їхні результати.

Щиро вітаємо Ларису Іванівну з обранням на посаду Ректорки Українського Вільного Університету та бажаємо плідної роботи й великих звершень!