Університет відвідав британський історик Ендрю Пікнелл

Нещодавно Львівський національний університет імені Івана Франка, зокрема історичний факультет, відвідав історик з Великої Британії Ендрю Пікнелл (Andrew Picknell).

У зустрічі з ним взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, декан історичного факультету Руслан Сіромський, заступник декана історичного факультету з навчально-методичної роботи Віктор Гуменний та директор Музею історії Університету Юрій Гудима. Супроводжувала гостя Соломія Благітко.

В межах візиту Ендрю Пікнелл ознайомився зі структурою Університету, відвідав Актову й Дзеркальну залу, Археологічний  музей та Музей історії Університету, а також поспілкувався з університетськими істориками.

У ході зустрічі обговорили тему викладання історії, зокрема, історії України у середній та вищій школах. Під час бесіди йшлося також про необхідність популяризації історії України в англомовному середовищі.

Світлини: історичного факультету Більше фото